Night Replenisher

L2,800

Ka stok

In Stock

SKU: 1096

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem nate me perberes unik i njohur dhe i provuar per efektin antirrudhe ne lekure te thate.

specifikime

– Rikthen elasticitetin ne lekurat qe kane humbur tonusin dhe shkelqimin

– Mbron lekuren nga radikalet e lira

– Lekura duket e re, e shendetshme dhe rrezatuese

perdorimi

Aplikoni ne fytyre dhe ne qafe cdo mbremje

paketimi

50 ml

perberesit

-Acid Hialuronik

-Vaj Avokado

-Ekstrakt bimor nga Ehite Lupines

-Vitamine E