Eye Zone Gel

L3,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2758

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel rifreskues, zbut rrudhat dhe redukton ndjeshem enjtjet dhe nxirjet e syve.

specifikime

– Efikas per MILIUM (pikat dhjamore ne zonen e syve )

– Me efekt dekongjestionant dhe antiinflamator

– Ideal per personat qe permbajne lente dhe syze

– Hipoalergjik

perdorimi

Aplikoni butesisht ne mengjes dhe ne mbremje. Keshillohet te mbahet ne frigorifer ,pasi efekti ftohes mbeshtet efektin dekongjestionant te xhelit .

paketimi

30 ml

perberja

Acid Hialuronik

Bima e shkretetires (Imperata cilindrica)

Komplex bimor (Ekstract Majaje ,Panthenol,Rrenje licorice,calendula)

nuk permban

Konservante, pa parfum dhe pa gluten.