Crema Corpo Cell OFF

L5,500

Ka stok

In Stock

SKU: 0632

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem trupi me efekt ultratinguj per te luftuar celulitin.

PERMBAN

Phytosonic® (euglena-yellow poppy-caffeine), e cila ndihmon ne reduktimin e shtreses yndyrore, duke bere keshtu te mundur uljen e perimetrit te kofshes dhe belit. Ka efekt te fuqishem drenues fale pranise se Pronalen® (proteine e hidrolizuar jodi ne veprim sinergjik me guarana, ruscus dhe limon) e cila rrit qarkullimin e gjakut, gjithashtu prezenca e qelizave staminale te molles rrit qendrueshmerine e lekures.  Jodalga® (alga deti-jod aktiv-vajra esencial) ne efekt sinergjik me kripen e Detit te Vdekur me perqindje te larte te joneve kalium dhe magnez ndihmojne ne reduktimin dhe parandalimin e mbledhjes se lengjeve te teperta ne organizem.

PERDORIMI

Aplikohet dy here ne dite, me levizje rrethore nga poshte larte, derisa te perthithet plotesisht. Rekomandohet te perdoret per 4-8 jave. Nuk rekomandohet te grate shtatezane apo nenat qe ushqejne femijen e gji.

PAKETIMI

200 ml