Saponette Scrub Cell OFF BIO&VEGAN

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 0637

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun organik me efekt skrabi i cili lufton celulitin dhe parandalon plakjen e lekures.

PERMBAN

Permban Arthrospira, alga deti te pasura me proteina, vitamina dhe minerale te cilat ndihmojne ne eleminimin e yndyrnave dhe lengjeve te teperta nga organizmi. Farat e kajsise ne trajte granulash ndihmojne ne rigjenerimin qelizor, ndersa bullguri e ben lekuren me te bute dhe tonifikuar. Nuk permban jod.

PERDORIMI

Gjate dushit, pas njomjes e masazhon ne lekure me levizje rrethore. Lereni te veproje per 2 minuta dhe me pas shpelajeni. Mund te perdoret cdo dite.

PAKETIMI

2 x 100 g