Crema Viso Aloe Therapy BIO&VEGAN

L2,900

Ka stok

In Stock

SKU: 0596

Pershkrimi i produktit

Permban aloe vera, ekstrakt kamomili, bisabolol, alantoine, vitamina, vaj bajame, vaj orizi, vaj ulliri  dhe shea butter, te cilat te kombinuara se bashku ushtrojne nje efekt te fuqishem hidratues, ushqyes, qetesues, mbrojtes dhe rigjenerues per te gjitha tipet e lekures. Vecanerisht e pershtatshme per lekuren e ndjeshme te  bebes apo femijes suaj.

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

PERDORIMI

Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre, masazhohet lehtesisht derisa te perthithet plotesisht nga lekura.

PAKETIMI

50 ml