NS ORGANIC CERTIFIED AGE-DEFYING LIFTING EYE CREAM-8901E

L1,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12963

Pershkrimi i produktit

Krem për zonën e syve me efekt antirrudhë.

  • Snow Cladonia, e zgjedhur me dorë dhe e mbledhur në natyrë, i detyrohet efektit të saj mahnitës në lëkurë përmbajtjes së saj të lartë të acidit usnik.
  • Hidrolati Organic Snow Cladonia ndihmon në rigjenerimin dhe tonifikimin e lëkurës dhe parandalon formimin e linjave.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

perdorimi

Në zonën rreth syve aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë.

permban

Hydrolate organike snoë cladonia, vaj organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

paketimi

50 ml