Crunchy Clusters Cran-Blueberry

L1,890

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11261

Pershkrimi i produktit

Arra shqeme, bajame, fistek, boronice e kuqe, boronice e zeze te thata dhe te pjekura te perziera me shurup kane dhe malt orizi, gjithashtu dhe pak kripe per te krijuar nje shije perfekte dhe te balancuar.

paketimi

227 g