Nighttime Tea

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11244

Pershkrimi i produktit

Caj me perzierje bimesh per qetesim dhe relaksim.

Pa kafeinë, shije dhe ngjyrë artificiale, konservantë dhe sheqer. Jo-OMG

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta.

paketimi

24 bustina

perberesit

Gjethe mente, lule kamomili, rrënjë jamballi, gjethe lule mersini (Backhousia citriodora), shije natyrale, lule gojë-ujku, lule pasioni, lule linden, lule bliri, rrënjë eleutero, ekstrakt i gjethes stevia.