Dandelion Tea, Organic

L970

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11240

Pershkrimi i produktit

Caj tradicional organik nga luleradhiqe qe ndihmon ne pastrimin dhe purifikimin e organizmit.

Pa kafeinë, shije dhe ngjyrë artificiale, konservantë dhe sheqer.

perdorimi

Vendosni 1 bustinë caji në 200 ml ujë të valuar dhe lëreni të ziej për 4-6 minuta. Për rezultate optimale konsumoni 1-3 filxhanë caji në ditë.

paketimi

24 bustina

perberesit

Luleradhiqe Organike (gjethe) 2 g (2,000 mg) *