DEFENCE COLOR MATTIFYING COMPACT FACE POWDER

L2,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12127

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pudër transparente, kompakte, për matifikimin e lëkurës. Ideal për lëkurat mikse dhe ato të yndyrshme.

permban

Mika sintetike transparent dhe i jep lekures nje efekt mat.
Niseshte misri i jep një prekje të butë dhe ndihmon në matifikimin e lëkurës.

perdorimi

Aplikoni pudrën me sfungjerin që gjendet brenda paketimit.

paketimi

9 gr.