DEFENCE COLOR MOISTURISING FOUNDATION

L2,050

Ka stok

In Stock

SKU: 0339

Find in Store

Pershkrimi i produktit

E pasur me “Glow Factor”, i cili i jep shkelqim lekures. Ka faktor mbrojtes SPF 15 dhe ofron hidratim deri ne 8 ore. E disponueshme ne 5 ngjyra. (101 – 105)

PERMBAN

Faktore “GLOW” – Kombinim i vecante i perberesve aktiv antioksidues te cilet mbrojne kunder stresit oksidativ.

Ekstrakt i kakaos: Permban biolipide qe zbusin siperfaqen e lekures.

Vaj Moringa oleifera: Zbut, forcon dhe mbron lekuren nga agjentet e jashtem atmosferike.

Vitamina E: Mbron lekuren nga radikalet e lira dhe stresi oksidativ.

PERDORIMI

Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

SASIA

30 ml