DEFENCE COLOR PRETTY TOUCH

L2,250

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2132

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Puder kremoze dhe kompakte per ngjyrosjen e mollezave. Ju dhuron nje shkelqim natyral. E disponueshme ne 4 ngjyra.

                                                                                                                                                                                         

permban

Pluhurat e mikronizuar (talk, niseshte misri): pluhur me peshe te lehte dhe transparente, dhurojne nje ngjyre te mrekullueshme.
Agjentet teksturizues: Mikro-pluhurat qe lehtesojne shperndarjen e produkteve mbi lekure pas aplikimit.
Vitamina E: Mbron lekuren nga dehidratimi.

perdorimi

Aplikojeni me ndihmen e furces BLUSHER BRUSH per nje perhapje me te mire.

paketimi

5g