DEFENCE DEO ULTRA CARE 48H ALUMIN SALT-FREE ROLL-ON 50ML

L970

Ka stok

In Stock

SKU: 12205

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Antidjersë e formuluar pa kripera alumini dhe alkol për një mbrojtje deri në 48 orë.

I përshtatshëm për lëkurat hipersensitive dhe për përdorim pas depilimit.

PERMBAN

  • Citratin trietil -Parandalon aktivitetin e enzimave bakteriale që janë përgjegjëse për zbërthimin e djersës, duke penguar kështu në mënyrë aktive formimin e erës së keqe.
  • Alantoinë -Ka efekte mbrojtëse dhe qetësuese.
  • Zinku PCA: Ai kombinon vetitë astringente të zinkut me vetitë hidratuese të PCA.
  • Vitamina E -Antioksidant, kontribuon në efektin deodorues.

Ingredientët: aqua (water), propylene glycol, triethyl citrate, pentylene glycol, glyceryl stearate, myristyl alcohol, glycerin, butylene glycol, ceteareth-3, ceteareth-30, ceteareth-20, ceteareth-25, silica, dimethyl phenylbutanol, allantoin, tocopheryl acetate, decylene glycol, lonicera caprifolium flower extract (lonicera caprifolium (honeysuckle) flower extract), lonicera japonica flower extract (lonicera japonica (honeysuckle) flower extract), citric acid, xanthan gum, parfum (fragrance).

perdorimi

Aplikoni produktin në lëkurë të pastruar dhe të thatë.

paketimi

50 ml.