TRIDERM OLEATED BATH

L1,400

Ka stok

In Stock

SKU: 0421

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastron butesisht duke respektuar barrieren hidrolipidike dhe e le lekuren te bute dhe te hidratuar. Rekomandohet per pastrimin e perditshem te lekures se brishte te bebeve, femijeve dhe te moshuarve.

PERMBAN

Vaj  mineral – Veti zbutese dhe mbrojtese per lekuren.

Derivat ?? silikoni: Formon nje shtrese mbrojtese e cila zbut lekuren.

Emulsifikatore: Ne sasi te ulet, me qellimin e vetem per te lehtesuar shperhapjen e produktit ne uje.

PERDORIMI

Aplikojeni direkt ne lekure si shampot e zakonshme ose hidheni ne nje vaske me uje.

PAKETIMI

250 ml