DEFENCE ELIXAGE NUIT R3 INTESIVE NIGHT TREATMENT

L7,450

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2788

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem nate antirrudhe per te gjitha llojet e lekurave. Ofron nje efekt te trefishte antirrudhe: Riparon, ridensifikon dhe rigjeneron lekuren tuaj.

permban

Ekstrakt bioteknologjik i algave alpine: Ekstrakt i vecante i cili aktivizon mekanizmat e detoksifikimit te qelizave, rrit jetegjatesine e tyre dhe rinderton lidhjen derme-epiderme.

GGP: Perberes aktiv qe stimulon rigjenerimin e elementeve mbeshtetes te lekures, duke luftuar humbjen e densitetit dhe shenjat e plakjes se lekures.

Vaj avokado dhe gjalp shea: Veti ushqyese, mbrojtese dhe rigjeneruese.

perdorimi

Pas pastrimit te lekures ne darke, aplikoni kremin ne fytyre, qafe dhe dekolte. Mund ta perdorni dhe si maske, duke e aplikuar ne sasi me te madhe se zakonisht, 2-3 here ne jave.

paketimi

50 ml