Crema Corpo Aloe Therapy BIO&VEGAN

L2,320

Ka stok

In Stock

SKU: 0595

Pershkrimi i produktit

Fale pranise se vajit te ullirit te kombinuar me ekstrakte te aloe veres, mullages se bardhe, mjaltit dhe vajrave vegjetale si, ai i orizit, avokados dhe jojobas, si dhe gjalpin shea kremi ushtron nje efekt te fuqishem hidratues. Prania e aloe vera dhe kamomilit, i japin asaj nje efekt zbutes dhe qetesues gjithashtu. I pershtatshem per lekurat e thata, te ndjeshme dhe alergjike. Ideale per tu perdorur pas ekspozimit ne diell.

Organik. Vegan. I testuar per nikelin.

PERDORIMI

Rekomandohet te aplikohet pas dushit per te ribalancuar barrieren hidrolipidike te lekures dhe hidratuar ate.

PAKETIMI

200 ml