DEFENCE HAIR ULTRA-GENTLE CREAM CONDITIONER

L1,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0345

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam per floke dhe skalp sensitiv per te gjitha llojet e flokeve (kacurrele, te drejte, te stiluar, te lyer) per t’i bere ato me te menaxhueshme dhe me shkelqim. Gjithashtu i pershtatshem per skalp te irrituar.

PERMBAN

Pro-Vitamina B5 (Pantenol): Mbron boshtin e flokeve dhe qeteson irritimet e skalpit.

Ekstrakt zambak uji: Ka nje efekt qetesues dhe zvogelon acarimin.

Aloe vera: ka efekte mbrojtese dhe qetesuese, veçanerisht i pershtatshem per skalp te ndjeshem.

PERDORIMI

Pas larjes se flokeve, aplikojeni  produktin ne floke dhe skalp.  Lereni te veproje per disa minuta, pastaj shpelajeni.

PAKETIMI

200 ml