DEFENCE SUN SUN OIL SPF 50

L2,800

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2842

Pershkrimi i produktit

Vaj me mbrojtje maksimale SPF 50. I pershtatshem per lekura sensitive dhe intolerante.

permban

Filtra te qendrueshem UVA dhe UVB: Mbrojne lekuren nga rrezet e demshme te diellit.

Vitamina E: Ka efekt antioksidues. Mbron nga demtimet qe shkaktojne radikalet e lira.

perdorimi

Aplikojeni perpara ekspozimit ne diell dhe perseritni aplikimin sa here te jete e nevojshme. Mos e aplikoni direkt mbi fytyre. Shmangni kontaktin me syte. Nese ndodh kontakti me syte, shperlajeni me uje te bollshem.

paketimi

150 ml