Defence Xage Ultimate Lifting remodeling cream

L4,180

Ka stok

In Stock

SKU: 2270

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite dhe nate me efekt antirrudhe dhe lifting te lehte. I pershtatshem per lekura normale dhe mikse.

Rekomandohet: Per te bere lekuren me kompakte dhe per te reduktuar rrudhat e theksuara, si pasoje e niveleve te uleta te hormoneve. Baze e shkelqyer per make up-in.

permban

Rejuvenate SGF™: Kompleks me perberes te vecante, duke perfshire matrikine, sakaride te prodhuara bioteknologjikisht dhe ekstrakt te paster te krokodit, qe stimulojne clirimin e faktoreve kryesore te rigjenerimit se lekures, duke rritur keshtu aktivitetin e fibroblasteve dhe biodisponueshmerine e kolagjenit natyror, elastines dhe acidit hialuronik.

Genistein: Izoflavon soje qe stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines.

Lipodipeptide: Bejne te mundur minimizimin e renies dhe rrudhosjes se lekures.

perdorimi

Aplikojeni ne mengjes dhe ne mbremje ne fytyre dhe dekolte, pas pastrimit te lekures. Per te rritur efektivitetin perdoreni pas serumit SKINERGY.

paketimi

50 ml