Skin Refining Enzyme PEEL

L3,500

Ka stok

In Stock

SKU: 10228

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Peeling me enzima, i pershtatshem per lekure te maturuar, shume efektiv per eleminimin e qelizave te vdekura.

perdorimi

Aplikoni Skin Refining ne lekure te pastruar ne mbremje nje ose dy here ne jave. Lereni gjate nates qe te veproje dhe mos e pastroni lekuren. Te nesermen pastrojeni dhe kujdesuni per lekuren si zakonisht.

paketimi

50 ml

perberja

Subtilisin: Enzime bioteknologjike qe nxit procesin e peeling te epidermes.

Enzima ka stabilitet te mjaftueshem afatgjate ne produktet kozmetike.

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.