Sweet Bio-Peeling Liquid Soap

L2,430

Ka stok

In Stock

SKU: 2261

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Sapun i lengshem per fytyren, i pasur me acid glikolik, i cili ushtron nje efekt peeling (gerryes) te lehte, pa shkaktuar irritim te lekures.

specifikime

– Nxit rigjenerimin qelizor

– Zbardh lekuren

– Ushtron efekt te fuqishem kunder njollave kafe

– Grejpfruti dhe acidi glikolik 2% kane nje efekt sinergjik, eksfoliues dhe zbardhues per lekuren.

– Ideal per larjen e perditshme te duarve, fytyres dhe trupit.

perdorimi

Aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje ne lekure te lagur, masazhohet me levizje rrethore dhe shperlahet me uje te ngrohte. Mund ta perdorni para aplikimit te produkteve te tjera te linjes “GLICOLIC ACID”, ose me vete si laresin tuaj te perditshem.

paketimi

250 ml