Ultrasonic Faux Wood Essential Oil Diffuser

L8,780

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10813

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Difuzor ambjenti me dizajn druri.

NOW® Solutions Faux Wood Ultrasonic Oil Diffuser kombinon një risi shkencore me dizajn kontemporan duke krijuar një difuzor i cili është perfekt për tu kombinuar me zyrën ose shtëpinë tuaj. Ky difuzor është pa BPA, vepron deri në 8 orë dhe përdor valë ultrasonike me frekuencë të lartë për të krijuar avullin. Difuzori nuk përdor nxehtësi, kjo garanton ruajtjen e integritetit të vajrave esencial dhe vetive të tyre. Mund të përdoret cdo ditë, në këtë mënyrë zëvendësoni aromatizuesit e ambjentit dhe qirinjt me një metodë alternative të shëndetshme.

specifikime

  • Hidhni ujë dhe vajra esencial
  • Nuk bën zhurmë dhe pastrohet lehtësisht
  • Avull i ftohtë/ Pa nxehtësi / Nuk ka risk për djegie
  • Dizajn kontemporan; Me drita LED për natën

perdorimi

500 ml ujë dhe 5 pika nga vaji esencial i preferuar. Difuzori do të fiket automatikisht pasi të mbarojë uji.