DONNALIFE IGENE INTIMA FRESCO

L890

Ka stok

In Stock

SKU: 13376

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pastrues për higjienën intime, i formuluar me 98% përbërës natyralë, i cili siguron mbrojtje të zonave intime. Pastron butësisht duke lënë të pandryshuar parametrat fiziologjikë të lëkurës.

 

perdorimi

Pastroni zonat intime dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

permban

Ekstrakt i gjethes Salvia Officinalis, Ekstrakt të lules së kamomilit, Aloe vera dhe mentol.

paketimi

250 ml