TRIDERM INTIMATE ANTIBACTERIAL pH 3.5

L1,410

Ka stok

In Stock

SKU: 0428

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Rekomandohet per higjene te perditshme per femrat gjate menstruacioneve, gjate shtatzenise dhe menjehere pas lindjes, si dhe per personat qe frekuentojne ambjente me risk te larte per infeksione si pishina, sauna, palester etj.

PERMBAN

Vaj esencial i rozmarines:  Ka arome te fresket, veti bakteriostatike, qetesuese dhe anti-inflamatore.

Alfa-Bisabolol: Perberes i vajit esencial te kamomilit, qeteson irritimin dhe skuqjen.

Agjent kunder aromave te keqija:  Vepron kunder baktereve pergjegjese per aromen e keqe.

Etilheksil-glicerina:  Nje derivat i glicerines me veti aromatizuese, hidratuese dhe antimikrobike.

PERDORIMI

Per higjene te perditshme intime.

PAKETIMI

250 ml