DONNA LIFE IGENE INTIMA LENITIVO

L950

Ka stok

In Stock

SKU: 12678

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Esi Donna Life Igiene Intima është një pastrues për higjienën intime, i formuluar me 98% përbërës natyralë, i cili siguron mbrojtjen e duhur për zonat intime.

permban

Aloe Vera me veti hidratuese dhe qetësuese.

Ekstrakt i pemës së çajit dhe boronicës së kuqe për efekt antibakterial dhe antiseptik.

paketimi

250 ml