E-Oil 23,000 IU

L2,950

Ka stok

In Stock

SKU: 10839

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj natyral nga vitamina E që hidraton, ushqen dhe rigjeneron lëkurën.

perdorimi

Shtoni disa pika nga vaji tek produktet tuaja kozmetike të preferuara. Për përdorim lokal, ngrohni disa pika mes duarve dhe masazhojini në lëkurë dukë u fokusuar tek pjesët e thara ose të irrituara.

perberesit

Tokoferole (Vaj vitamine E natyral nga soja Jo-OMG), Vaj ulliri ekstra i virgjër (Olea Europaea).

paketimi

30 ml