ESI FIT BARRETTA PROTEICA CAFFE

L350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13049

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Snack me proteina 100 % natyrale.
Barretta Proteica është me bazë kikiriku, fruta të thata, fara dhe kafe.
E pasur me fibra dhe proteina bimore.
Pa vaj palme. 100% bimore, pa sheqer të shtuar (përmban sheqer natyral), vegan, pa gluten.

 

Permban

Kikirik të pjekur 40.5%, fibra vegjetale, fara luledielli, kumbulla, rrush jeshil, kokrra kakao të pjekura 7%, pluhur kafeje 2%, fara chia,
vaj luledielli, aromë natyrale.

Paketimi

40g