Garlic Oil 1500 mg Softgels

L1,190

Ka stok

In Stock

SKU: 10122

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • I barazvlefshëm me një thelb hudhre
  • Përbërës sulfurik, aminoacide dhe minerale.

Vaji i hudhrës nga NOW është i presuar dhe i përqendruar nga Allium Sativum. Hudhra është e pasur me përbërës sulfurik, aminoacide dhe minerale.

perdorimi

3 kapsula në ditë, mundësisht me ushqim

paketimi

100 kapsula

permban

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Vaj hudhre Allium Sativum (I barazvlefshëm me 4500 mg nga e gjithë hudhra) 9 mg *

perberes te tjere

Vaj soje, kapsulë xhelatinoze (xhelatinë, glicerinë, ujë)