GIFT BOX DEFENCE COLOR EYES MASCARA & EYELINER

L3,850

Ka stok

In Stock

SKU: 13966

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Set për dhuratë i cili përmban Mascara 3D (Rimel 3D) dhe Perfect Liner (Penel sysh).

Dyshja perfekte për një pamje të sofistikuar dhe elegante.

DEFENSE COLOR është linja Make Up e gjeneratës së fundit për lëkurë të ndjeshme.

Formula të rafinuara me performancë të lartë të testuara për tolerueshmëri maksimale dhe rehati optimale.

 

paketimi

Penel 3 ml, Rimel 11 ml.