DEFENCE COVER CORRECTIVE FLUID FOUNDATION

L2,930

Ka stok

In Stock

SKU: 11119

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Fondatine fluide me SPF 30, per lekurat sensitive dhe intolerante me probleme me diskolorimin.

Mbulon ne menyre perfekte njollat e lekures te lokalizuara si dhe ato te perhapura ne zona me te medha te lekures. Bazohet ne nje formule te vecante qe i jep produktit nje teksture te lehte qe zgjat dhe e bene ate lehtesisht te aplikueshem ne lekure.

 

permban

Pigmente te mikronizuara

Filtra UV: filtra mineral (oksid zinku) dhe organik.

perdorimi

Tundeni produktin para cdo perdorimi. Aplikoni 2-3 pika ne pjesen e prapme te dores, pastaj me nje furce apo me gishterinj aplikoni produktin ne lekure me levizje rrethore, duke filluar nga qendra e fytyres drejt pjeses se jashme te saj.

specifikime

I disponueshem ne 5 ngjyra.

E testuar per nikelin, kromin, kobaltin

Pa arome, pa konservues, pa gluten.