GIFT BOX DEFENCE XAGE

L8,100

Ka stok

In Stock

SKU: 13963

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Set për dhuratë për lëkurë te ndjeshme me efekt lifting, riformësues dhe ridensifikues.

Seti përmban:

Siero contorno occhi 15 ml
Ultimate Crema Filler Notte 50 ml
ULTIMATE Lifting Rimodellante – crema 50 ml