Integratore Alimentare Plus & Up

L3,050

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0772

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili stimulon hormonin e rritjes qelizore dhe rikthen trofizmin e kolagjenit, duke ndihmuar keshtu ne tonifikimin e gjoksit. 

PERMBAN

Glicine, kolagjen aktiv, fenugreek (trendelina yzenlike) – ndihmojne ne rritjen e qelizave te gjirit dhe muskujve rreth gjoksit.

Pueraria lobata dhe sumbullarja – te pasura me fitoestrogjene dhe antioksidante.

PERDORIMI

2 tableta ne dite per te pakten 2 muaj. Nuk rekomandohen ne shtatzeni dhe gjate laktacionit.

PAKETIMI

30 kapsula