Joint and Muscle Cream

L1,890

Ka stok

In Stock

SKU: 10794

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem per muskujt dhe artikulacionet pa paraben me permbajtje glukozamine, capsacin, boswellia dhe salicilat metili.

 Këto tre përbërës aktiv janë kombinuar për benefitet e tyre në lëkurë dhe zonën rreth muskujve dhe artikulacioneve.

perdorimi

Aplikoni kremin rreth muskujve dhe artikulacioneve pas aktivitetit fizik.

paketimi

118 ml