KRILL OIL 500 MG x 60 SGELS

L3,650

Ka stok

In Stock

SKU: 13956

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • NKO® i pastër
  • Omega-3 e lidhur me fosfolipidet
  • Mbështet shëndetin e kyceve

Vaji i karkalecit të kuq është i njohur për profilin e tij unik të acideve yndyrore (FA), i cili përfshin EPA dhe DHA, plus fosfolipide. Përveç kësaj ka në mënyrë natyrale astaksantinë, një pastrues i fuqishëm i radikalëve të lirë dhe karotenoid që mbështet imunitetin, ndihmon në mbështetjen e rehatisë së kyçeve dhe niveleve të shëndetshme të lipideve të gjakut brenda intervalit normal.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalori 10
Yndyrë totale 1g 1%
Vaj Krill (NKO®) 1g (1000mg) *
Acidet yndyrore Omega-3 250 mg *
Acidi Eikosapentaenoik (EPA) 135 mg *
Acidi Dokosaheksaenoik (DHA) 60 mg *
Fosfolipidet 450 mg *
Astaxanthin e esterifikuar 360 mg *

perdorimi

Merrni 2 kapsula xhelatinoze 1 deri në 3 herë në ditë me ushqim.

paketimi

60 kapsula xhelatinoze.