LA DIETA TISANOREICA2 INTENSIVA 7 Days

L20,000

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10943

Pershkrimi i produktit

Cfare eshte Kit Intensiva?

Eshte nje program ushqimor 7-ditor, I cili fale suplementeve ushqimore Decottopia te cilat favorizojne nje pastrim te thelle te organizmit dhe largimin e lengjeve te teperta prej tij. Suplementet ushqimore Tisanoreica dhe ushqimet Tisanoreica te kombinuar me disa keshilla nutricionale favorizojne nje humbje me te shpejte te peshes.

Rekomandohet te merret ne fazen e pare te dietes per nje renie te shpejt dhe nje efekt purifikues te fuqishem.

 

PERMBAN

20 shtesa ushqimore Tisanoreica2:

 • 8 pije me shije kakao
 • 4 pije me aromë Cappuccino
 • 4 pije me shije cokollate
 • 4 Krem qumështi dhe Meringue

3 shtesa dietike Decottopia:

 • 1 Antarctic Depurative (250 ml)
 • 1 Diur-Mech (250 ml)
 • 1 Vigor-Mech (250 ml)

5 ushqime Tisanoreica:

 • 4 Supa me salcë perimesh
 • 1 makarona origjinale (250 g)

PERDORIMI

Kit-i perfshin marrjen e suplememteve ushqimore Decottopia dhe Tisanoreica si dhe ushqimet Tisanoreica, qe duhet te kombinohen me ushqimin e perditshem. Brenda kit-it gjendet dhe menuja qe duhet te ndiqni per 7 Dite.

Menuja 7 ditore:

Mengjesi

 Kafe ose caj me embelsues TSweeter ose TiStevia.  Nje gote Bevanda Tisanoreica 2 (me arome kakao, kapucino, qumesht, cokollate).

Mes vaktit:

Nje kafe ose caj me TSweeter ose TiStevia.  Nje gote Bevando Tisanoreica2 (me arome kakao, kapucino, qumesht, cokollate).

Dreka (mund te alternoni dreken me darken sipas deshires)

 • Nje pjate me rreth 50 gr makarona origjinale Tisanoreica me pesto ose perime
 • Nje supe me shije perimesh TISANOREICA 2

Pjate shoqeruese:

Perime te gatuara ose te paperpunuara sipas deshires tuaj si psh(asparag, brokoli, karcof, kokrra cikore, lulelaker, laker, kastravece, laker turshi, rrepe, finok, bishtaja, rradhiqe, (sallate belge, jeshile, valeriana) patellxhan, presh, rradhiqe, rukola, spinaq, tartuf, kungull i njome, selino, rrepa.

Mes drekes dhe darkes:

Kafe ose caj me embelsues T-Sweeter ose TiStevia. Nje gote Bevanda Tisanoreica 2 (me arome kakao, kapucino, qumesht, cokollate).

Darka: (mund te alternoni dreken me darken sipas deshires)

 • 120gr mish pa yndyre
 • 200gr peshk pa yndyre
 • 80 gr ton
 • 80 gr feta (proshut bresaola, karpaco, ose proshute krudo pa permbajtje yndyre).
 • 1 veze.

Pjate shoqeruese:

Perime te gatuara ose te paperpunuara sipas deshires. (shiko dreken).

Gjate ndjekjes se kesaj diete rekomandohet perdorimi I:

Vaj ulliri ekstra te virgjer 3 luge ne dite, Leng limoni 2 luge ne dite, Ereza aromatike.

DECOTTOPIA

Gjate dites30 ml DIUR-MECH + 30 ml DEPURATIVO ANTARTICO te tretur ne 1.5 liter uje.
Mengjes15 ml VIGOR-MECH sic eshte ose te holluar ne nje gote uje.
Darke15 ml VIGOR-MECH sic eshte ose te holluar ne nje gote uje.

Mos harroni perpara se te nisni dieten duhet te konsultoheni me mjekun ose farmacistin tuaj.