ENERGY- MECH DECOTTOPIA

L3,550

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11777

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i pasur me ekstakte ujore të 13 bimëve medicinale. Ushtron një efekt tonik -adaptogjen. Lufton lodhjen fizike dhe mendore. Zgjedhja ideale për tu konsumuar gjatë ndryshimeve sezonale ose para dhe pas aktivitetit fizik.

Pa alkool, pa sheqer, pa konservues, pa gluten.

Indikimet:

Tek personat që ndihen të lodhur, si dhe për personat që merren me aktivitet fizik, para dhe pas kryerjes së aktivitetit.

 

perdorimi

Tresni 30-60 ml të lëngut Decottopia në një shishe ujë dhe konsumojeni në mëngjes në stomak bosh ose pas ushqimit.

permban

Ekstrakt ujor i bimëve të hidhura 70%: Rrënjë Eleuterococco (Eleutherococcus senticosus (Rupr. Et Maxim.) Maxim), gjethe Damiana (Turnera diffused Wild. Ex Schult.), rrënjë Ginseng (Panax ginseng CA Mey.), misër  (Zea mays L.), lëvore Muira Puama (Ptychopetalum olacoides Benth.), gjethe Bearberry (Arctostaphylos uva ursi L.Spreng.), fara Guarana (Paullinia cupana Kunth), fara e kafesë (Coffea arabica L.), farat e xhenxhefilit (Zingiber officinale Rosc.), Rozmarinë (Rosmarinus officinalis L. ) Ujë, aromatizues, ngjyrosës (karamel i thjeshtë).

paketimi

500 ml