Latte Solare Abbronzante SPF 15 – Viso e Corpo

L2,850

Ka stok

In Stock

SKU: 1904

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem mbrojtes ndaj diellit, per fytyren dhe trupin me faktor mbrojtes SPF 15. I pershtatshem per lekurat qe marrin ngjyre lehtesisht dhe nuk digjen.

Ndihmon ne marrjen e nje ngjyre intensive, graduale dhe qe zgjat. Prania e vajit te luleve monoi hidraton dhe qeteson lekuren, vaji i arganit dhuron nje efekt antirrudhe, ndersa vaji i ullirit dhe i avokados rrisin elasticitetin e lekures. Perthithet lehtesisht nga lekura.

I testuar per nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

perdorimi

Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell dhe masazhojeni ate. Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

paketimi

200 ml