MagnesiumOil Joint

L1,800

Ka stok

In Stock

SKU: 10635

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Me permbajtje glukozamine dhe mentoli, per te ndihmuar ne funksionin e kyceve dhe muskujve per me shume energji dhe elasticitet. Me përmbajtje glucosamine dhe mentoli, për të ndihmuar në funksionin e kyceve dhe muskujve për më shumë energji dhe elasticitet. 10 sprucime shpërndajnë 50mg (51% RDA) formë elementare optimale përthithshme magnezi dhe 105 mg glukozaminë.

Si funksionon magneziumi transdermal?

MagnesiumOil përthithet nga poret e epidermës, në këtë mënyrë kalon direkt në enët e gjakut dhe muskujt poshtë tyre duke eleminuar kalimin në organet e aparatit tretës në të cilin shumë përbërës ushqimor nuk përthithen. Garanton një përthithje optimale, shumë më efektive se kapsulat dhe tabletat.

I përshtatshëm për:

  • 13 vjec e sipër
  • Vegjetarian
  • Vegan

Pa efekte anësore ose reaksion me medikamentet e tjera.

 

perdorimi

Aplikojeni në trup dhe masazhojeni. Për më shumë rezultat, këshillohet që të përdoret pas ushtrimeve ose dushit në lëkure të lagur.

paketimi

100 ml (600 sprucime)