MILD CREAMY CLEANSER 500 ML-JANSSEN

In Stock

SKU: 2088

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Locion i butë pastrues për lëkurë të thatë. Me vaj natyral avokado.

PERDORIMI

Shpërndani pastruesin në fytyrë dhe qafë dhe masazhojeni me majat e gishtave me lëvizje rrethore. Hiqeni me shumë ujë të vakët ose kompresa të lagura. Më pas pastroni lëkurën me Tonik Radiant Forcues.

Këshillë: Pastrimi paraprak me pastrues rekomandohet në rastin e grimit të rëndë. Për ta bërë këtë, aplikoni locion pastrues dhe hiqni tepricën me një pecetë letre. Më pas aplikojeni sërish dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm ose me kompresë.

PERBERESIT

• Vaji i avokados: I pasur me acide yndyrore natyrale dhe vitamina A, E dhe D; kujdeset dhe mbron lëkurën edhe gjatë pastrimit, e lë lëkurën të ndjehet e butë dhe e lëmuar