NUTRACEUTICAL IMMU-SYSTEM

L2,700

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12130

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes, i cili forcon sistemin imunitar dhe lufton stresin oksidativ.

perdorimi

1 kapsulë në ditë shoqëruar me një gotë ujë.

Permban

-POLI-GSH BOOSTER™ (Polidatinë dhe Aminoacide Glicinë, Glutaminë dhe N-acetilcisteinë).
-Vitamina B6 kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në reduktimin e lodhjes.
-Zinku kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

paketimi

30 kapsula