ORGANIC COCONUT OIL VIRGIN 20 OZ

L2,970

Ka stok

In Stock

SKU: 13797

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • I presuar në të ftohtë dhe i parafinuar
  • 100% e pastër
  • 64% MCT natyrale

Vaji i virgjër organik i kokosit është një shtesë e shkëlqyer për recetat. Përdoreni atë për gatim dhe pjekje në vend të vajrave të tjerë të gatimit ose shtoni në smoothie-n tuaj të preferuar.

Permban

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % se vleres ditore:
Kalori 120 mg *
Yndyrnat totale 14 g 18 %
Yndyrna të ngopura 12 g 16 %
Trans Yndyrë 0 g
Natrium 0 mg 0 %
Proteina 0 g

perdorimi

Përdoreni atë për gatim dhe pjekje në vend të vajrave të tjerë të gatimit ose shtoni në smoothie-n tuaj të preferuar.

paketimi

567 gr.