Pancia-Fianchi – Bruciasnel

L4,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2616

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili permireson performancen fizike dhe rrit termogjenezen, duke ndihmuar organizmin ne shkrirjen e yndyrnave.

permban

Sinetrol® – perzierje e biofenoleve te nxjerra nga qitro, te cilat permiresojne aktivitetin lipolitik dhe performancen fizike.

Guarana – e pasur me kafeine, eshte perdorur ne mjekesine bimore per fuqine e saj kunder lodhjes.

Tirozina – aminoacid i stimulon djegien e yndyrnave.

Citrus aurantium – i pasur me synefrine, stimulon termogjenezen duke permiresuar djegien e yndyrnave.

Karnitina – aminoacid qe permireson lipolizen dhe redukton lodhjen.

Kromi – ndihmon ne reduktimin e ndjenjes se urise, rrit metabolizmin dhe nxit eleminimin e lengjeve te teperta nga organizmi.

Kopra dhe qimnoni (cumin) – kane efekt karminative dhe parandalojne problemet me kolikat e barkut.

perdorimi

1 tablete ne mengjes dhe nje ne dreke pas buke. Nuk rekomandohet gjate shtatzenise dhe laktacionit.

paketimi

32 tableta