Pappa Reale 1000

L1,550

Ka stok

In Stock

SKU: 2018

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë Hekur, dyll blete, Polen, Acerola, Boronicë dhe mjaltë gështenje italiane, i cili forcon mbrojtjen imunitare, i jep fuqi organizmit,lufton lodhjen dhe plogështinë fizike dhe mendore. Një koncentrat i substancave jetësore që veprojnë tek organizmi dhe favorizojnë funksionimin normal të sistemit imunitar, qarkullimin e gjakut dhe tonusin muskular duke stimuluar në këtë mënyrë trupin dhe mëndjen. Doza ditore është e barabartë me 1000 mg dyll blete të freskët pa përfshirë përbërësit e tjerë.

Produkt Vegjetarian

perdorimi

1 bustinë në ditë.

paketimi

16 bustina x 10 ml

permban

Dyll Blete i liofilizuar 333,3 mg
Dyll Blete i freskët 1000 mg
Hekur 2,8 mg
Boronicë lëng i përqëndruar 250 mg
Polen ekstrakt 100 mg
Acerola 0,1 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.