Profumo Camelia Gold

L3,250

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1915

Pershkrimi i produktit

Parfum per femra energjike dhe me klas. Arome misterioze dhe e embel qe vjen nga kombinimi i zambakut te ujit me agrumet e buta te cilat pasohen nga aroma e luleve shumengjyreshe, te bardha, jaseminit dhe myshkut.

 

paketimi

60 ml