SHINE ON FAST

L1,600

Ka stok

In Stock

SKU: 10405

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bojë flokësh pa amoniak, pa gluten, pa konservantë, pa resorcinol, e testuar për nikelin.

specifikime

Avantazhet e kësaj boje:

1. Tolerancë më e lartë

2. Kursen kohë. Mbahet vetëm 10 minuta dhe shpëlahet.

3. I jep flokut shkëlqim dhe vitalitet.

PERMBAN

Vaj shege dhe Fitosterole Brassica campestris: Zvogelojnë dëmtimet e kutikulave duke zbutur efektet alkaline/oksiduese të ngjyrosjes së flokëve.

Proteina kashmiri:  Të pasura me keratinë, riparojnë dhe kanë efekt zbutës tek flokët.

Proteinat e hidrolizuara të orizit: kanë një efekt mbrojtës dhe hidratues tek kutikulat e flokëve.

SHINE ON  FAST përmban:

1 krem ngjyrues me një përdorim të vetëm, 60 ml

1 shishe të tejdukshme me një përdorim të vetëm, 60 ml (përmban peroksid hidrogjeni)

SHINE ON Shampoo – 15 ml

SHINE ON Balsam – 20 ml

1 Udhezues përdorimi

1 palë doreza  njëpërdorimshe.

PERDORIMI

Aplikojeni bojën Shine on Fast si cdo bojë tjetër flokësh. Lëreni vetëm 10 minuta dhe më pas shpëlajeni.