SHINE ON HIGH SENSITIVITY PLUS

L1,700

Ka stok

In Stock

SKU: 13526

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bojë flokësh me një tolerueshmeri të lartë dhe ndihmon në reduktimin e rrezikut të reaksionit tek personat alergjikë, falë përbërësit inovativ ME-PPD°. Ideale për të mbuluar flokët gri dhe për të modifikuar ose ringjallur ngjyrën natyrale.

Përmban gjithashtu SymSitive®, një përbërës aktiv i veçantë që ndihmon për të qetësuar kruajtjen dhe djegien në lëkurën e kokës. Mbulon në mënyrë optimale flokët gri, duke i lënë të ushqyer dhe ristrukturuar.

  • PA KONSERVATIVË, AROMA, GLUTEN
  • PA PARAFENILENEDIAMINË dhe PARATOLUENEDIAMINË
  • PA RESORCINOL
  • PA AMONIAK DHE I TESTUAR PER PRANINE E NIKELIT

 

 

perdorimi

Përpara përdorimit, lexoni me kujdes udhëzimet dhe ndiqni masat paraprake të përdorimit të treguara në paketim. Kryeni TESTIN E ALERGJISË 48 orë përpara përdorimit të produktit.

PERMBAN

Vaj shege – Ushqen flokët.

Proteinat e hidrolizuara të orizit – Formojn një film mbi kutikulën e flokëve që mbron dhe hidraton flokët dhe ka një efekt restaurues.

PERMBAN

Peroksid hidrogjeni me 20 vëllim.  Shishe 75 ml + tub 50 ml

Ingredientët: CREMA COLORANTE: aqua (water), cetearyl alcohol, ceteareth-30, ethanolamine, decyl oleate, propylene glycol, synthetic beeswax, 2-methoxymethyl-p-phenylenediamine, sodium lauryl sulfate, 4-chlororesorcinol, 2-methylresorcinol, pentylene glycol, ascorbic acid, 4-t-butylcyclohexanol, punica granatum seed oil, hydrolyzed rice protein, sodium hydrosulfite, 2,4-diaminophenoxyethanol HCl, m-aminophenol, EDTA, decylene glycol, leuconostoc/radish root ferment filtrate. RIVELATORE IN CREMA: aqua (water), hydrogen peroxide, cetearyl alcohol, lauryl alcohol, ceteareth-30, ceteareth-20, etidronic acid, acetophenone, sodium stannate