SHINE ON SILVER TOUCH

L1,200

Ka stok

In Stock

SKU: 3081

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo ngjyrë lejla, e cila neutralizon cdo nuancë të ngjyrës së verdhë të flokëve të dekoloruar. Lan flokun tuaj në mënyrë delikate duke i dhenë atij shkëlqim dhe një nuance të argjendtë.

specifikime

Aminoacide dhe PCA: Ushqejnë dhe riparojnë flokët.

Ekstrakt boronice: Ndihmon për të luftuar tonet e verdha.

Pigmenti violet:  Lufton ngjyrën e verdhë .

perdorimi

Shpërndani shampon në mënyre të barabartë mbi gjatësinë e flokëve të lagur. Lëreni të veproje për të paktën 3 minuta para se ta shpëlani mirë. Mbajtja e produktit për më shumë se 5 minuta ose përdorimi më i shpeshtë do të përforcojë rezultatin. Përdoreni 1-2 herë në javë, sipas rezultatit të dëshiruar. Lani mirë duart pas përdorimit.

paketimi

200 ml