DEFENCE KS ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO

L1,450

Ka stok

In Stock

SKU: 0347

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo kunder renies per floke delikate dhe te holle.

PERMBAN

Niacin (vitamine PP) dhe Biotin: Mirembajne dhe ushqejne floket.

Ekstrakt Baobab (Adansonia digitata): Ka veprim ushqyes ne rrenjen e flokeve.

PERDORIMI

Aplikojeni ne floke te lagur duke masazhuar per te favorizuar qarkullimin e gjakut dhe me pas shpelajeni.

PAKETIMI

200 ml