SINGER’S LEMON & HONEY 1oz_Trace Herbals

L2,200

Ka stok

In Stock

SKU: 14401

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement bimor me veti qetësuese të fytit, me përmbajtje të Yerba Mansa, Stoneroot dhe Jamballi. Me shije limoni dhe mjalti.

  • Pa gluten.
  • Pa ëmbëlsues artificialë, konservues artificialë, shurup misri, ngjyra apo shije.

permban

Yerba Mansa(rrënja), Stoneroot (rrënja), Jamballi (rrënja), Echinacea angustifolia (rrënja), Xhenxhefil (rrënja), Jack in the pulpit (rrënja).

Përbërës të tjerë: Alkool (65-75% nga vëllimi), ujë i purifikuar, mjaltë organik [produkt bletësh], glicerinë vegjetale, vajra esencialë të limonit dhe gëlqeres organike, citral.

perdorimi

Spërkateni dy herë në fyt dhe gëlltiteni. Mos i kaloni 12 aplikime në ditë.

paketimi

30 ml.