TRIDERM BODY EMULSION

L1,900

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0423

Pershkrimi i produktit

Krem trupi ne trajte emulsioni, per lekurat e thata, te deskuamuara dhe te skuqura si pasoje e dermatitit, ekzemes dhe psoriazes. Ndihmon ne rindertimin e barrieres mbrojtese, si dhe qeteson irritimin dhe kruajtjen.

I pershtatshem per bebe, femije dhe te rritur.

PERMBAN

Vaj mineral: Efekt zbutes dhe ndihmon ne rigjenerimin e barrieres mbrojtese te lekures.

Fitosterolet: Lipide me origjine bimore qe minimizojne skuqjen e lekures.

Acidi- 18, beta glicirretik dhe alfa-bisabolol: Zbusin lekuren dhe parandalojne irritimet.

PERDORIMI

Aplikojeni ne lekure te irrituar dhe masazhojeni butesisht derisa te perthithet plotesisht. Perdoreni sipas nevojes, vecanerisht pas dushit.

PAKETIMI

200 ml